SHADERDESK

نرم افزار جامع بازدید و دکوراسیون ساختمان

شِیدِر دِسک نرم افزار نوین تبلیغات ساختمان و دکوراسیون می باشد که شما در آن می توانید تنها با چند کلیک از خانه آینده خود بازدید و آن را دکور کنید.

فرآیند تولید نرم افزار تخصصی شیدر دسک

هر پروژه شِیدر دِسک، بصورت سفارشی و شخصی سازی شده و به طور خاص برای هر پروژه طراحی و توسعه داده می شود.
با حداقل سفارش شِیدر دِسک، قدم زدن در محیط سه بعدی با یک مدل دکور اولیه در محیط روز را تجربه خواهید کرد. دیگر برنامه ها و قابلیت ها بسته به سفارش و نیاز قابل اضافه شدن هستند.

قدم زدن در محیط سه بعدی

قلب تپنده SHADERDESK،  توسط موتور UNREAL ENGINE طراحی شده که قابلیت حرکت در محیط و نمایش سه بعدی محیط را همراه با تعامل امکان پذیر می کند.  ابتدا ما نقشه ها و یا فایل های لازم (مثل فایل 3dsmax  در صورت وجود) را از شما دریافت کرده و پروسه تبدیل و پیاده سازی شروع می شود. به همین صورت قدم زدن در محیط سه بعدی ممکن می شود.

تغییر مدل دکوراسیون اولیه

(کف، دیوار، پرده، کابینت، قرنیز)

هر بسته طراحی دکوراسیون اولیه شامل یک مدل تغییر دکوراسیون کف،دیوار،جنس کابینت، پرده، قرنیز می باشد. شما می توانید به هر تعداد، سفارش دهید.

تغییر نور پردازی دکوراسیون تغییر نور پردازی دکوراسیون

انتخاب روز و شب

با یک اشاره نورپردازی و نور طبیعی را در هر کجای ملک تجربه را می توان تجربه کرد.

تغییر دکوراسیون کامل

(مبل، تخت خواب، فرش و موکت، دکور، لوازم خانگی)

با سفارش هر بسته طراحی دکوراسیون اولیه 1 مدل تغییر دکوراسیون کامل را تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی از
VR DESKTOP

آزادانه در محیط  همانند دنیای واقعی راه بروید و قسمت های مختلف پروژه را تجربه کنید. این کامل‌ترین نوع تکنولوژی برای تجربه واقعیت است و می‌تواند مغز انسان را متقاعد کند که جایی است که واقعاً نیست. نمایشگرهای نصب‌شده سر با هدفون و دید سه بعدی 360 درجه به صورت سه بعدی و تعامل واقعی با محیط، تجربه‌ای کاملاً همه‌ جانبه را فراهم می کنند.